برگزاری مجمع استانی و شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی در شهرکرد

خبرگزاری بسیج: مجمع استانی و شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی استان چهارمحال و بختیاری برگزار و از ۳۵ دانش آموز نمونه بسیجی تقدیر شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از شهرکرد؛ مدیر سازمان بسیج دانش آموزی استان چهارمحال وبختیاری ، همفکری اعضاء مجمع شورای بسیج دانش آموزی و فرماندهان حوزه ها و واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی سراسر استان برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های محوله در سال، شناسایی و ساماندهی ظرفیت ها و منابع مادی و معنوی بسیجیان ، بررسی راه های افزایش ظرفیت مدیریتی و تفکر بسیجی برای تحقق بسیج ده ها میلیونی در جامعه هدف، ایجاد زمینه های حضور سازمان یافته دانش آموزان بسیجی در عرصه های دفاعی و امنیتی کشور، ارائه پیشنهادات و راهکارهای جدید در راستای سیاست جذب حداکثری، شناسایی و تربیت مدیران متعهد، مبتکر و شایسته برای آینده را از اهداف مهم برگزاری این مجمع عنوان کرد.

سرهنگ پاسدار محمد علی مرادی، جلسات هم اندیشی و تشکیل کارگروه های  8 گانه با موضوعات علمی، سایبری و جنگ نرم، فرهنگی _ اجتماعی، تبیین برنامه های باقیمانده سال 92 و ارائه پیشنهاد برای چگونگی برگزاری برنامه ها و اهداف سال 93 را از برنامه های مهم  شورای عالی قشر بسیج دانش آموزی استان عنوان کرد.

وی، با اشاره به اینکه دانش آموزان بسیجی آینده سازان کشور هستند و باید برای به دست آوردن آینده ای موفق و جامعه ای اسلامی تلاش کنند افزود: در سطح استان چهارمحال وبختیاری 19 حوزه بسیج دانش آموزی در حال فعالیت هستند که از این تعداد 5 حوزه در شهرکرد فعالیت می کنند.

مرادی، افزود: در پایان این گردهمایی، از 35 دانش آموز نمونه بسیجی در زمینه های خبرنگاری افتخاری و وبلاگ نویسی در موضوعات امربه معروف و نهی از منکر، چرایی قیام امام حسین(ع)، جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن تجلیل شد.

گفتنی است: در این همایش یک روزه، 250 نفر از فرماندهان حوزه های مقاومت و واحدهای بسیج دانش آموزی سراسر استان ، مربیان آمادگی و دفاعی، مربیان حلقه های صالحین و اعضای شوراها و مجمع عالی بسیج دانش آموزی حضور داشتند .