در اولین روز هفته کارگر: وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی به همراه جامعه کارگری به مقام شامخ امام خمینی(ره) ادای احترام کردند

به نقل از سایت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه نمایندگان جامعه کارگری صبح جمعه همزمان با آغاز هفته گرامیداشت مقام کارگر با حضور در حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی نسبت به مقام شامخ امام خمینی(ره) ادای احترام کردند.

دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی  به همراه معاونان، مدیران و کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جامعه کارگری، به مناسبت فرا رسیدن هفته  کارگر در حرم مطهر امام خمینی (ره) حاضر و با قرائت فاتحه بار دیگر با آرمان های متعالی امام خمینی (ره)، و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات همراه، در ادامه این آیین با حضور بر سر مزار ˈخدیجه ثقفیˈ همسر مکرمه امام خمینی (ره) با قرائت فاتحه، یاد و خاطر آن مرحومه را گرامی و از زحمات و خدمات این بانوی فداکار تجلیل کردند.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز جهانی کارگر یکی از سخنرانان پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران است.

همچنین جامعه کارگری پس از انجام ادای احترام به مقام والای امام خمینی(ره) در نماز جمعه شرکت خواهند کرد.