دعوت رئیس شورای عالی بسیج کارگری از کارگران برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن

رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری از کارگران برای حضور پرشکوه‌تر در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، ایراندخت عطاریان رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری به مناسبت فرارسیدن فجر انقلاب اسلامی و یوم‌الله 22 بهمن باصدور بیانیه‌ای خواستار حضور حداکثری و باشکوه کارگران همگام با ملت شهیدپرور ایران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن شد.

در این بیانیه با تبریک ایام فرخنده و خجسته دهه مبارک فجر به تمام کارگران و تلاشگران عرصه کار و تولید و با اشاره به نقش تأثیرگذار و مهم کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ و صیانت از آن آمده است: اینک در سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از جامعه بزرگ کارگری کشور که همواره مدافع ولایت، ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بوده و در توسعه و شکوفایی اقتصادی کشور حضوری پرصلابت و اثربخشی داشته است دعوت می‌شود همگام با ملت سرافراز ایرانی اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت و با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب، بیعت و تجدید میثاق کنند.

بی‌تردید جامعه میلیونی کارگران با حضور حماسی و پرشور خود در 22 بهمن سال جاری به اقدامات نسنجیده و نابخردانه دشمنان انقلاب اسلامی پاسخ کوبنده‌ای خواهند داد.

در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به دستاوردهای ارزشمند و ماندگار انقلاب اسلامی در همه زمینه‌های علمی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آمده‌است: پیشرفت‌های غیرقابل انکار انقلاب اسلامی در طول این سال‌های پرمخاطره که با روحیه جهادی، تفکر بسیجی و استقلال‌خواهی و با تکیه بر نیروهای درونی به دست آمده است، ایران را به یکی از کشورهای مؤثر و تعیین‌کننده در صحنه‌ها و معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی تبدیل کرده است.

در پایان این بیانیه تأکید شده است: جامعه کارگری وظیفه خود می‌داند که با تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و با حضور گسترده در راهپیمایی عظیم 22 بهمن یکبار دیگر حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام نماید.

انتهای پیام/