مسئول بسیج طلاب و روحانیون خاش: قشر طلاب نقش موثری درآشنایی افراد با اديان هاي نوظهور دارند

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه سلمان، حجت الاسلام سيد محمد حسيني در حاشيه برگزاري همايش فرق مذاهب اسلامي در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: طلاب و روحانيون ناحيه مقاومت بسيج سپاه خاش در اين همايش بزرگ به منظور آشنايي هر چه بيشتر با فرق و مذاهب و هوشياري و بيداري لازم شركت كرده اند.

وي ادامه داد: اين همايش ها‌، گفتمان ديني و كارگاه هاي آموزشي تخصصي همراه با نشست هاي پرسش و پاسخ در آشنايي هر چه بيشتر طلاب و روحانيون با اديان هاي نوظهور بسيار موثر است.

وي بيان كرد: امروز شايد عده‌اي به خاطر اختلاف مذاهب، تشتت فكري، فرهنگي و قومي بين مسلمانان فكر كنند كه وحدت بين امت اسلامي يك امر نشدني است اما تلاش انديشمندان اسلامي شيعه و سني هميشه بر حفظ وحدت امت اسلامي بوده و از دو قرن پيش تلاش بسياري در اين راه انجام شده است.

حجت الاسلام حسيني خاطرنشان كرد: اولين چيزي كه مي‌تواند امت اسلامي را حفظ كند، وحدت و تقريب است زيرا دين اسلام به دنبال نزديكي دل‌‏ها به همديگر است.

وي در پايان ياد آور شد: نقش روحانيون و طلاب در آشنايي اقشار مختلف جامعه بسيار حساس است و بايد اين همايش ها به طور گسترده تري در سطح شهرستان برگزار گردد تا طلاب و  روحانيون هر چه بيشتر با اديان هاي ساختگي غرب و گروههاي فاسد از جمله شيطان پرستي و نمادهاي اين گروهها آشنا شوند .ت/10

انتهای پیام

1392/12/04